- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím z krátké doby používání nejsem schopen posoudit. Nicméně řešení připojení není vhodně řešeno. Musel jsem upravovat šuplík pod indukční deskou.
Pro:
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 737339 |
Varná deska indukční • Umístění přístroje: Vestavěné • Šířka varné desky: 60 cm • Typ ovládání: Dotyk • Umístění ovládání: Front / Top front • Příkon (elektřina): 7200 W • Vstupní střídavé napětí: 230/400 V • Šířka: 600 mm • Hloubka: 520 mm • Výška: 56 mm
5 585 Kč
včetně DPH 21%195 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
přední hrana zkosená, ostatní broušené| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Šířka varné desky | 60 cm |
| Typ varné desky | Indukční varná deska bez zón |
| Materiál povrchu | Sklokeramický |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet elektrických varných zón | 4 zóna/zón |
| Výkon | |
| Počet stupňů výkonu | 9 |
| Ergonomie | |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Umístění ovládání | Front / Top front |
| Vestavěný displej | |
| Časovač | |
| Indikátor zbytkového tepla | |
| Dětský zámek | |
| Digestoř | |
|---|---|
| Zabudovaná kapuce | |
| Příkon | |
| Příkon (elektřina) | 7200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230/400 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Výška | 56 mm |
| Hmotnost | 7,6 kg |
Zatím z krátké doby používání nejsem schopen posoudit. Nicméně řešení připojení není vhodně řešeno. Musel jsem upravovat šuplík pod indukční deskou.
Pro:
Prohlížíte si: Mora VDIT 65 FF
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.