- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Český výrobek, moderní design
Pro: Výsuv plechů - s teleskopickým výsuvem
Energetická třída: A
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 43002756 |
8 489 Kč
včetně DPH 21%297 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 67 l |
| Čistá kapacita trouby | 67 l |
| Rychlé zahřátí | |
| Rozsah termostatu trouby | 30 - 275 °C |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v mikrovlnné troubě | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Chladné dveře | |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Počet roštů | 1 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Typ časovače | Digitální |
| Jednoduché čištění | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba | 3300 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Index energetické účinnosti (EEI) | 102,4 |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,92 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,85 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 597 mm |
| Hloubka | 565 mm |
| Výška | 595 mm |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška (min) | 58,3 cm |
| Instalační výška (max) | 59 cm |
| Šířka balení | 691 mm |
| Hloubka balení | 680 mm |
| Výška balení | 635 mm |
Český výrobek, moderní design
Pro: Výsuv plechů - s teleskopickým výsuvem
Energetická třída: A
snadné ovládání, pěkný vzhled
Pro: pěkný vzhled, snadné ovládání,
splňuje požadované a deklarované parametry
Pro: poměr cena/výkon
ok
Pro: ok
výborně peče, snadné ovládání i instalace
Pro: výborně peče, snadné ovládání i instalace
vynikajuci
Pro: dobre
Ještě jsem nevyzkoušel všechny funkce, ale zatím se jeví jako výborný
Spokojenost.
Pro: Tichá, větší než předcházející Mora, jednoduchá obsluha
Pro: peče velmi dobře, zatím spokojenost
Zatím spokojenost.
Prohlížíte si: MORA Trouba VT 548 MX
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.