- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dobrý
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 40038466 |
energetická třída A ; objem trouby: 65 l ; 11 funkcí trouby
6 290 Kč
včetně DPH 21%220 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Vestavná trouba
| Trouba | |
|---|---|
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Typ trouby | Elektrická trouba |
| Celková vnitřní kapacita trouby | 67 l |
| Celkový výkon trouby | 3300 W |
| Čistá kapacita trouby | 67 l |
| Vrchní a spodní ohřev | |
| Rychlé zahřátí | |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v mikrovlnné troubě | |
| Vaření v páře | |
| Konvenční vaření | |
| Gril | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Funkce uchování teploty | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Nerezová ocel |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Počet skleněných dveřních panelů | 3 |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Dětský zámek | |
| Odnímatelné sklo dvířek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,92 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,67 kWh |
| Osvětlení | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Počet lamp | 2 lamp |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 560 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hmotnost | 31,5 kg |
| Instalační šířka oddílu | 56 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 55 cm |
| Instalační výška oddílu | 59 cm |
| Instalační výška (min) | 58,3 cm |
| Instalační výška (max) | 59 cm |
Pro: Dobrý
Pokud někdo hledá troubu pro svou rodinu za rozumnou cenu, mohu jen doporučit!
Pro: Skvěle se hodí na jakýkoliv druh rodinného pečení. Lze totiž vybrat z mnoha různých programů od grilu až po horkovzdušné programy. Je dodávána s širokým plechem a pěkně hlubokým pekáčem.
Skvělá cena.
Pro: Snadné ovládání
zboží dorazilo v pořádku a rychle.
Pro: Zasouvací knoflíky
Snadné čištění
Perfektní odvětrávání
Dva plechy na pečení v ceně
Prohlížíte si: MORA Trouba vestavná VT 536 BX
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.