- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | K667AW |
kombinovaný multifunkční plynový sporák ; Energetická třída: A ; Objem trouby: 70 l
13 961 Kč
včetně DPH 21%489 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Technické údaje:
Energetická třída: A
Šířka: 50 cm
Výška: 85 cm
Hloubka: 60 cm
Váha: 37,1 kg
Elektrické napětí: 230V
Jmenovitý příkon: 2,2 kW
Objem trouby: 70 l
Typ trouby: Multifunkční
Vedení v troubě: Teleskopický výsuv 1x
Počet vařidlových mřížek: 2
Počet plynových hořáků: 4
Digitální programátor doby pečení: Ano
Nastavitelné nožičky: Ano
Barva: Bílá
Osvětlení trouby: Ano
Integrované zapalování hořáků: Ano
Plynové pojistky STOP GAS: Ano
Možnost dokoupit příklop sporáku: Ano
Komfort zavírání dvířek: Ano
Horní a dolní topné těleso: Ano
Elektrický gril - malý: Ne
Elektrický gril: Ne
Dolní a kruhové těleso s ventilátorem: Ne
Kruhové těleso s ventilátorem: Ano
Dolní těleso s ventilátorem: Ano
Ohřev talířů: Ano
EcoClean: Ano
Rozmrazování: Ano
Horní a dolní těleso s ventilátorem: Ne
Horní topné těleso: Ano
Horní těleso s ventilátorem: Ano
Dolní topné těleso: Ne
Elektrický gril s ventilátorem: Ne
Rychlý předehřev trouby: Ne
Příslušenství trouby - rošt: Ano
Příslušenství trouby - plech: Ne
Příslušenství trouby - MAXI pekáč: Ano
Materiál vařidlové mřížky: Smaltová ocel
Typ vařidlové mřížky: STABIL PLUS
Typ odkládacího prostoru: Zásuvka
Příklop sporáku: Ne
Funkce:
horní a dolní topné těleso
kruhové těleso s ventilátorem
dolní těleso s ventilátorem
ohřev talířů
EcoClean
rozmrazování
horní topné těleso
horní těleso s ventilátorem
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Bílá |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Varná deska | |
| Typ varné desky | Plynový |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Elektronické zapalování | |
| Trouba | |
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Umístění trouby | Spodek |
| Čistá kapacita trouby | 70 l |
| Hrubá kapacita trouby | 70 l |
| Rozsah termostatu trouby | 50 - 275 °C |
| Chladné dveře | |
| Automatické rozmrazování | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,95 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,82 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 594 mm |
| Výška | 850 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 576 mm |
| Hloubka balení | 718 mm |
| Výška balení | 952 mm |
Pro: Velká trouba
Se sporákem a jeho funkcemi jsem naprosto spokojená. Velká trouba, nádobí na mřížkách opravdu neklouže, oceňuji také integrované zapalování v hořáku k jehož ovládání stačí pouze jedna ruka. Škoda jen, že je dodáván pouze s jedním hlubokým plechem, mělký se musí dokoupit.
Pro: Sporák je lehký
Jednoduchá manipulace
Pro: v porovnání se starým výrobkem téže značky, velký rozdíl v užitné hodnotě. Nové řešení mřížek sporáku je podstatně lepší, hořáky mají kryté zapalovaní. Dvířka trouby mají trojité zasklení, a pomalé zavírání.
Prohlížíte si: MORA kombinovaný sporák K 667AW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.