- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Česká republika
| Značka: | Mora |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | K 766 AW |
kombinovaný sporák ; s multifunkční troubou ; objem 70 l
7 412 Kč
včetně DPH 21%259 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Kombinovaný sporák
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ produktu | Volně stojící sporák |
| Barva | Černá, Bílá |
| Typ ovládání | Otočné |
| Umístění ovládání | Čelní |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Vestavěný displej | |
| Varná deska | |
| Typ varné desky | Plynový |
| Počet varných zón | 4 zóna/zón |
| Počet plynových varných zón | 4 zóna/zón |
| Elektronické zapalování | |
| Umístění varné zóny 1 | Levá zadní část |
| Zdroj varné zóny 1 | Plyn |
| Umístění varné zóny 2 | Levý přední |
| Zdroj napájení hořáku / varné zóny 2 | Plyn |
| Umístění varné zóny 3 | Vpravo vepředu |
| Zdroj varné zóny 3 | Plyn |
| Umístění varné zóny 4 | Vpravo vzadu |
| Zdroj varné zóny 4 | Plyn |
| Trouba | |
| Počet pecí | 1 |
| Velikost trouby | Střední |
| Zdroj napájení trouby | Elektrický |
| Umístění trouby | Spodek |
| Čistá kapacita trouby | 70 l |
| Hrubá kapacita trouby | 70 l |
| Funkce grilování | |
| Rozsah termostatu trouby | 50 - 275 °C |
| Materiál dveří trouby | Sklo |
| Chladné dveře | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Rychlé zahřátí | |
| Funkce tepla | |
| Konvekční vaření | |
| Konvenční vaření | |
| Automatické rozmrazování | |
| Příkon | |
|---|---|
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba energie (konvenční) | 0,95 kWh |
| Spotřeba energie (s vynucenou konvekcí) | 0,82 kWh |
| Příkon (elektřina) | 3200 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 37,1 kg |
Pro:
Pro:
Pro:
Zatím spokojenost !
Pro:
Zatím nemám odzkoušeny všechny funkce, s těmi, které jsem zkoušel jsem spokojen. Zapalování jednotlivých hořáků bez problémů v souvislosti s bezpečnosti.
výhoda
Pro:
Zatím nemám odzkoušeny všechny funkce, s těmi, které jsem zkoušel jsem spokojen. Zapalování jednotlivých hořáků bez problémů v souvislosti s bezpečnosti.
Pro:
plynová bezpečnostní pojistka
dobrá cena
Pro:
Pro:
Pro:
Jsem naprosto spokojen a doporučuji
Pro:
VICE FUNKCI TROUBY TIM SNADNĚJSI PECENI
Pro:
Je mi 82 let a na nový sporák jsem si okamžitě zvykla. Nemám co vytknout. Jsem moc spokojená.
Pro:
VELICE SPOKOJENÁ
Pro:
Zatím pracuje spolehlivě. Ventilátor rovnoměrně rozhání teplo v prostoru trouby. V poměru výkon a cena super.
Pro:
dvojitá mřížka pro lepší manipulaci při mytí
zapalování v jednom knoflíku
za tu cenu jinak dobrá koupě, nepočítám, že by mi vydržel stejně dlouho jako původní MORA (víc jak 20let)
Zatím je krátká doba k hodnocení.
Pro:
nebyl vyzkoušen
Klasika, spokojenost. Měla jsem plynovou troubu, teď elektrickou a je super.
Pro:
dobre vari dobre pece
Prohlížíte si: Mora K 766 AW Sporák kombinovaný
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.