MODECOM MC-B88-700-FC 80+ BRONZE 230V EU 700W BULK - Elektro a domácnost
Záruka 3 roky
MODECOM MC-B88-700-FC 80+ BRONZE 230V EU 700W BULK
Značka: Modecom
Dostupnost: není skladem
Záruka: 3 roky
Produktový kód: ZAS-MC-B88-700-ATX-FC-BULK
napájecí zdroj 700 W 20+4 pin ATX ATX Černá • Celkový příkon: 700 W • Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní • Efektivita: 88% • Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX • Délka napájecího kabelu základní desky: 60 cm • Délka periferního (Molex) kabelu: 850 mm • Účel: PC • Formát PSU: ATX • Certifikace 80PLUS: 80 PLUS Bronze • Barva: Černá • Typ chlazení: Aktivní • Průměr větráku: 12 cm • Šířka: 150 mm • Hloubka: 140 mm • Výška: 86 mm •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Množství:
Dnes za speciální cenu a s dopravou zdarma
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Příkon
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Celkový příkon: 700 W
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vzhled
Barva: Černá
Průměr větráku: 12 cm
Možnosti připojení
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
Typ kabeláže: Nemodulární
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 2
ATX napájecí konektor (20+4pin): Ano
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX