- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Dobrá cena
Česká republika
| Značka: | Mio |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 442N60300002 |
Navigace Mio Pilot Full Europe Lifetime ; GPS navigace doživotní aktualizace map Evropy (45zemí); 5” širokoúhlý display
2 114 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• Moderní a výkonná vizuální a hlasová navigace
• 5“ LCD displej odolný proti odleskům
• Mapy 45 zemí Evropy
• Bezplatná aktualizace mapových podkladů po dobu životnosti zařízení
• Optimalizace plánování cest
• Dobrodružný režim s kompasem
• Itinerář cest
• Hlasová navigace a menu v českém jazyce
Pilot™ LM, vybavený integrovaným oceněným softwarem pro GPS navigaci, používajícím pokročilé navigační algoritmy, rychle a bezpracně vypočítá vaši trasu. Pomocí jednoduchého a zřetelného vizuálního a zvukového navádění vám zařízení pomůže dorazit do cíle.
Bezplatná aktualizace mapových podkladů (45 zemí Evropy)Díky integrovaným mapám s doživotní aktualizací se nikdy nebudete muset starat o změny silniční sítě nebo silniční uzavírky•. Připojte zařízení k počítači, nainstalujte software MioMore a vždy se dozvíte o dostupné aktualizaci, takže se nikdy neztratíte.
Dostanete se do cíle rychleji – Optimalizovaná navigacePomocí optimalizované navigace vypočítá Pilot™ LM nejrychlejší cestu nebo nejkratší trasu do cíle. Takže ať jedete podle časového plánu, nebo chcete ušetřit palivo, Pilot 15 je tu pro vás.
Navržen pro maximální jednoduchost – ItinerářePomocí integrovaného nástroje Itineráře si naplánujete trasy z pohodlí domova. Můžete si předem naplánovat cestu s několika zastávkami, a když potom změníte plán nebo trasu, můžete body na trase přidávat, odstraňovat nebo upravovat. Než skutečně vyrazíte na cestu, Itineráře zobrazí přehled a simulaci navigace.
Správný směr v režimu DobrodružstvíRežim Dobrodružství je určen pro řidiče, kteří jezdí rádi mimo silnice, ale přesto chtějí vědět, kde jsou a kam jedou. Byl speciálně vyvinut pro oblasti bez silniční sítě. Režim Dobrodružství má zřetelný elektronický kompas, který vám pomůže dorazit do cíle a najít cestu zpět.
Čím větší, tím lepší – 5" obrazovkaProstřednictvím 5" obrazovky zobrazuje navigace Pilot™ LM mapy velmi zřetelně díky ploše o 32 % větší než u tradiční 4" obrazovky. Uvidíte více, objevíte více.
Rychlá příprava na cestuPilot™ LM, navržený s funkcí QuickStart, má zjednodušené menu, takže nastavíte cíl během několika sekund. Pouhým klepnutím prstu nastavíte cíl a připravíte trasu
• Rozměry: 132.5 x 86.1 x 15.3 (mm)
• Váha: 168 g
• Procesor: ARM Cortex A7 800MHz
• GPS přijímač : MSR2112
• Velikost a typ displeje: 5” dotykový displej
• Rozlišení displeje WxH: 480 • 272 pixelů
• Mio Pilot™ LM
• autonabíječka
• držák na přední sklo
| Typ GPS | |
|---|---|
| Námořní | |
| Sport (fitness, běh) | |
| Venkovní | |
| Geocaching | |
| Pro automobil | |
| Letectví | |
| Kolo | |
| Motocykl | |
| Podvozek | |
| Karavan | |
| Golf | |
| Navigace | |
| Navádění do jízdních pruhů | |
| Podpora jazyků | Více |
| Omezení rychlosti | |
| Mluvené názvy ulic | |
| Rychlé hledaní | |
| Mapy | |
| Mapy v ceně | |
| Mapa pokrytí | Celá Evropa |
| Doživotní aktualizace map | |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 12,7 cm (5") |
| Dotyková obrazovka | |
| Širokoúhlá obrazovka | |
| Rozlišení displeje | 480 x 272 px |
| Paměť | |
|---|---|
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Kapacita paměti RAM | 128 MB |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Rádio | |
| Podporovaná pásma | Nepodporovaný |
| Výkon | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Převedení textu zprávy do řeči | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Model procesoru | Cortex-A7 |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Regulace rychlosti objemu | |
| Vzhled | |
| Formát | Opraveno |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie, Zapalovač na doutníky |
| Kapacita baterie | 650 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 168 g |
| Šířka | 132,5 mm |
| Hloubka | 15,3 mm |
| Výška | 86,1 mm |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod na použití | |
| Obsahuje držák na okno | |
| Autoadaptér v ceně | |
Dobrá cena
Celkově vyhovující. Určitým nedostatkem je, že nelze změnit zvolenou trasu doplněním o další průjezdná místa mimo základní trasu, danou navigací.
Pro: velmi výhodné
Spokojenost v poměru kvalita cena
Prohlížíte si: MIO Navigace Pilot 15 LM
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.