- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: dobrý obraz v noci
perfektně funkční parkovací režim
možnost použít paměťovou kartu až 128GB
díky vsazenému objektivu nižší pravděpodobnost poškození čočky při přenášení a manipulaci
Česká republika
| Značka: | Mio |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 5415N5780023 |
Full HD autokamera je opatřená 130° širokoúhlým objektivem; Mio MiVue C540 je vybavená 2" displejem a 3-osým G-senzorem; Díky malým rozměrům a praktickému držáku ji snadno připevníte na čelní sklo
1 873 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• Záznam ve Full HD rozlišení 1920 x 1080p rychlostí 30fps
• Vysoce kvalitní optický snímač od Sony
• Moderní technologie H.264 (.MP4), která umožňuje vysoce kvalitní nahrávky při malé velikosti souboru
• Technologie WDR (široký dynamický rozsah obrazu)
• 2" obrazovka nabízí jednoduché ovládání díky intuitivnímu a uživatelsky přátelskému rozhraní
• 130° široký zorný úhel zachytí každý detail kritických okamžiků
• Objektiv F1.8 poskytuje jasnější a čistší video i za zhoršených světelných podmínek
• Nastavení hodnoty expozice v 7 stupních – nezávislé nastavení umožňuje ručně nastavit úroveň jasu
• Parkovací režim – detektor pohybu spustí nahrávaní v zaparkovaném autě i bez přítomnosti řidiče
• 3-osý G-Senzor zaznamenává změnu směru a přetížení, rovněž náraz, zatáčky a zrychlení
• Fotografický režim
• Otočný držák držák lze snadno otočit do libovolného úhlu
• Automatické nahrávání a detekce nehody
• Možnost připojení zadní kamery pro duální nahrávání
• Karta MicroSD™ max. 128 GB (doporučujeme třídu 10 MicroSD™)
• Česká a slovenská lokalizace
• Balení : kamera MiVue C540, dlouhý napájecí kabel do auta, otočný držák na sklo, návod
• Velikost 62.2 x 52.1 x 33.7 mm, hmotnost 65 g
Kamera MiVue™ C540 používá optický snímač Sony a 130° širokoúhlý objektiv, takže umožnuje nahrávat obrazový záznam v naprosto zřetelném rozlišení 1920 x 1080p full HD s frekvencí 30 snímků/s. Umožní vám zachytit poznávací značky, dopravní značky a značení, které můžete využít pro podporu vaší verze události. Nahrává zřetelně i za špatných světelných podmínek.
Díky nejmodernější technologii detekce pohybu se kamera MiVue™ C540 automaticky aktivuje a nahraje video na základě detekce pohybu před vozidlem. Díky této funkci sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Vyžaduje trvalé napájení například prostřednictvím Smartboxu, který lze dokoupit samostatně.
V případě nehody nebo náhlé změny pohybu integrovaný 3-osý G-Senzor okamžitě zaznamená pohyb vozidla a zajistí, že nahraná data nebude možné přepsat.
Kamera MiVue™ C540 byla navržena tak, aby bylo její použití jednoduché. Stačí vložit SD kartu, připojit ji ke zdroji napájení ve vozidle a kamera začne nahrávat, jakmile nastartujete motor.
Použijte palubní kameru tak, jak právě potřebujete: můžete ji přepnout do režimu fotoaparátu a shromáždit důkazy o autonehodě.
Není žádný důvod, proč by palubní kamera nemohla být stylová. MiVue™ C540 je kompaktní, elegantní a odolná: montuje se na čelní sklo, aby vás nijak nerozptylovala, a když ji nepoužíváte, můžete ji uložit do odkládací přihrádky.
| Výkon | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Počet kamer | 1 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 1920 x 1080 px |
| Hlavní úhel záběru fotoaparátu | 130° |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| G-shock čidlo | |
| Kompresní formáty videa | H.264,MP4 |
| Barva | Černá |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 5,08 cm (2") |
| Úložná média | |
|---|---|
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Kapacita baterie | 240 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 51 mm |
| Hloubka | 36,9 mm |
| Výška | 62,2 mm |
| Hmotnost | 65 g |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -10 - 60 °C |
Pro: dobrý obraz v noci
perfektně funkční parkovací režim
možnost použít paměťovou kartu až 128GB
díky vsazenému objektivu nižší pravděpodobnost poškození čočky při přenášení a manipulaci
Pro: dobrý obraz v noci
perfektně funkční parkovací režim
možnost použít paměťovou kartu až 128GB
díky vsazenému objektivu nižší pravděpodobnost poškození čočky při přenášení a manipulaci
Prohlížíte si: MIO MiVue C540 - Full HD kamera do auta
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.