- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: přední a zadní kamera,
slušný záznam i za deště a v noci
Česká republika
| Značka: | Mio |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 5415N5780005 |
kamera do auta ; záznam ve FullHD rozlišení 1920 x 1080p; skleněnou optiku F1.8 pro skvělé snímky i v šeru a ve tmě
2 886 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Kamera do auta MIO MiVue C380Dual
| Výkon | |
|---|---|
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Počet kamer | 2 |
| Velikost senzoru hlavní kamery | 1/2.9" |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| GPS | |
| Kompresní formáty videa | H.264,MOV |
| Zrychlení | 3 |
| Obrazovka | |
| Vestavěný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 5,08 cm (2") |
| Úložná média | |
|---|---|
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 128 GB |
| Vestavěné paměťové médium | |
| Možnosti připojení | |
| Wi-Fi | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | USB |
| Obsah balení | |
| Nabíječka | |
| Návod na použití | |
| Dodávané kabely | USB |
Pro: přední a zadní kamera,
slušný záznam i za deště a v noci
Pro: přední a zadní kamera,
slušný záznam i za deště a v noci
Pro: přední a zadní kamera,
slušný záznam i za deště a v noci
Pro: velikost, zpracování, kvalita
Pro: velikost, zpracování, kvalita
Pro: velikost, zpracování, kvalita
Prohlížíte si: Mio MiVue C380 Dual Full HD kamera do auta
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.