- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Parádní anténa s dobrým pokrytím za rozumné peníze od renomovaného síťového výrobce.
Pro:
na pokrytí zahrady či pergoly super
je to RB
Česká republika
| Značka: | Mikrotik |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RBwAP2nD |
Venkovní WiFi Access Point • 2 dBi • 1x LAN • L4 2,4 GHz v bílé barvě je venkovní AP pro pokrytí exteriéru silným bezdrátovým signálem • AP pracuje na frekvenci 2,4 GHz • Integrovaná anténa o zisku 2 dBi • Podpora normy 802.3af/at umožňuje napájení jednotky po UTP kabelu na vzdálenost až 100 m • Součástí balení je PoE splitter zdroj, držák a speciální šroub proti vniknutí do zařízení • V RouterOS Mikrotik je také nově přidaný průvodce pro snadné a rychlé nastavení •
1 147 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| 2.4 GHz | |
| Šířka pásma | 2,4 GHz |
| Síťové standardy | IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Napájecí konektor | |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Vstupní napětí | 11 - 57 V |
| Maximální spotřeba energie | 4 W |
| Vzhled | |
| Umístění | Strop, Zeď |
| Barva | Bílá |
| Interní | |
| Anténa | |
|---|---|
| Funkce antény | Integrovaná anténa |
| Úroveň zisku antény (max) | 2 dBi |
| Výkon | |
| Paměť flash | 16 MB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 185 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Výška | 30 mm |
| Údaje o balení | |
| AC adaptér | |
| Včetně adaptéru PoE (napájení po ethernetu) | |
| Montážní sada | |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 70 °C |
Parádní anténa s dobrým pokrytím za rozumné peníze od renomovaného síťového výrobce.
Pro:
na pokrytí zahrady či pergoly super
je to RB
Kvalitni outdoorovy wifi router pro pokryti zahrady. Signal a rychlost paradni. Spokojenost
Pro:
Integrace do CAPSman
Pokrylo signalem celou zahradu
Napaje i pres POE
Pro:
PoE napájení, přibalený PoE injektor
rozumná cena ve srovnání např. s Ubiquiti Unifi
pěkně řemeslně zpracovaná věc, možno zavěsit na strop, zeď
pěkný vzhled
Super.
Pro:
na pokrytí zahrady či pergoly super
je to RB
Téměř profesionální WiFi. Velmi velké množství podporovaných funkcí pro téměř každou situaci. Nastavení je dobré svěřit spíše profesionálům. Dobře vypadá, vhodně zapadne i do kancelářského interiéru.
Pro:
Integrace do CAPSman
Pokrylo signalem celou zahradu
Napaje i pres POE
Prohlížíte si: Mikrotik wAP venkovní AP, bílá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.