Mikrotik RBWAPG-60ADKIT -
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Značka: Mikrotik
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RBwAPG-60ad kit
Wi-Fi přístupový bod • Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Šířka pásma: 60 GHz • Vstupní napětí: 11 - 57 V • Maximální spotřeba energie: 5 W • Umístění: Tabulka • Barva: Bílá • Funkce antény: Integrovaná anténa • Paměť flash: 16 MB • Vnitřní paměť: 256 MB • Poskytovaný operační systém: RouterOS •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.
Sada 2ks venkovních AP, která nahrazuje gigabitový kabel - jedná se o plně duplexní bezdrátová pojítka standardu 802.11ad v bezlicenčním pásmu 60 GHz.
Technické specifikace:
Product code: RBwAPG-60ad kit
CPU: IPQ-4019
CPU: nominal frequency 716 MHz
CPU core count: 4
Size of RAM: 256 MB
10/100/1000 Ethernet ports: 1
Wireless Built-in: 60GHz 802.11ad
Antenna beam width Phase array: 60°
PoE in: Yes
Supported input voltage: 12 V - 57 V (802.3af/at)
Dimensions: 185 x 85 x 30 mm