Mikrotik RBWAPG-60ADKIT - Péče o děti, zábava, hry a hračky
Záruka 61 let
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Mikrotik RBWAPG-60ADKIT
Značka: Mikrotik
Dostupnost: skladem
Záruka: 61 let
Produktový kód: RBwAPG-60adkit
Wi-Fi přístupový bod - sada • Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s • Přenosová rychlost sítě Ethernet: 10,100,1000 Mbit/s • Šířka pásma: 60 GHz • Vstupní střídavé napětí: 11 - 57 V • Maximální spotřeba energie: 5 W • Umístění: Tabulka • Barva: Bílá • Funkce antény: Integrovaná anténa • Paměť flash: 16 MB • Vnitřní paměť: 256 MB • Poskytovaný operační systém: RouterOS •
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
RBwAPG-60ad je naprosto revoluční novinka v MikroTik sortimentu, která osloví každého, kdo vytváří spoje na krátké vzdálenosti. RBwAPG-60ad je kompletní bezlicenční spoj v 60GHz pásmu pracující se standardem 802.11ad, který v reálném provozu umožňuje propustnost až 1000Mbps Full Duplex na vzdálenost 200m+. RouterBoard je jako vždy vybaven velmi oblíbeným operačním systémem RouterOS s L3 licencí. Pro upgrade jedné z jednotek na AP je potřeba dokoupit pouze L4 licenci.
RBwAPG-60ad disponuje 1x Gigabitovým Ethernetem s podporou PoE a napájecím DC jackem. Napájení zařízení lze řešit přes aktivní (802.3af/at) i pasivní (12 až 57V DC) PoE nebo DC konektor s rozsahem 12 až 57V DC. Maximální spotřeba zařízení je pouhých 5W!
Instalace zařízení
Legislativa v ČR
Instalování a provozování pojítka je potřeba vykonávat v souladu s platným všeobecným oprávněním. RBwAPG-60ad je certifikováno podle normy ETSI EN 302 567 pro vnitřní i venkovní použití, posouzeno Autorizovanou osobou číslo 0560 a určeno jako klientská stanice v instalacích bod - multibod. Podle písemného vyjádření ČTÚ je provoz těchto zařízení možný podle VO-R/12, řádku d3 tabulky b) technické parametry stanic. Pro použití platí omezení kmitočtového úseku na 57 - 66GHz. Zařízení splňuje také normu ETSI EN 305 550 a je možné jej provozovat na základě VO-R/10, řádku m tabulky 2) technické parametry zařízení.
Všeobecné oprávnění č. VO-R/12/12.2019-10
Všeobecné oprávnění č. VO-R/10/12.2019-9
Obsah balení
(2) Zařízení
(2) Napájecí adaptér 24V / 0.38A
(2) Gigabitový POE injektor
(4) Stahovací páska
(2) Podstavec na stůl
(2) Montážní kit na zeď, šroubky, imbus
Bezdrátové vlastnosti
Bezdrátové frekvence: 60 GHz
Přenosová rychlost - 60GHz [Mb/s]: 1000, Full Duplex
WiFi standardy: 802.11ad
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 60
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 60
Fyzické charakteristiky
Provedení: Desktop, Venkovní
Hloubka [mm]: 30
Šířka [mm]: 85
Výška [mm]: 185
Hardware
RAM [MB]: 256
CPU: IPQ-4019
Frekvence CPU [MHz]: 716
Počet CPU jader: 4
Konektory a rozhraní
Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Ano
Napájení
Max. spotřeba energie [W]: 5
Napájení přes PoE: 802.3af, 802.3at, 12 .. 57V DC
Typ napájení: DC konektor, PoE
Typy PoE: Vstupní
Napájení přes konektor/svorkovnici: 12 .. 57V DC