Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mikrotik |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MTAD-5G-30D3 |
Profesionální parabolická anténa s funkcí v pásmu 5 GHz se ziskem 30dBi • Vhodná pro produkty typu Basebox • V balení 4 x parabolická anténa • 4 x držák na stožár a 8 x RF Flex kabel. •
3 884 Kč
včetně DPH 21%136 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Výkon | |
|---|---|
| Úroveň zisku antény (max) | 30 dBi |
| Frekvenční pásmo | 4.7 - 5.9 GHz |
| Impedance | 50 ohm |
| Šířka svislého paprsku | 2,5° |
| Vlastnosti | |
| Typ anténního konektoru | RP-SMA |
| Polarizace | Duální polarizace |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | 1,8 |
| Předání výkonu | 100 W |
| Účel | Venkovní |
| Barva | Bílá |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 700 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Hmotnost | 4,8 kg |
| Obsah balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |