Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24portový switch - Mobilní telefony a tablety
TOP
NABíDKA
Mikrotik CRS326-24G-2S+RM 24portový switch
Značka: Mikrotik
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: CRS326-24G-2S+RM
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet.
• port-to-port forwarding management
• MAC filter
• VLANs configuration
• mirror traffic
• bandwidth limitation
• MAC and IP header fields adjustment
• apply MAC filter
• configure VLANs
• mirror traffic
• apply bandwidth limitation
• adjust some MAC and IP header fields
SFP šachty podporují jak 1.25 Gb SFP moduly tak 10 Gb SFP+ moduly.
Technické specifikace:
Product code: CRS326-24G-2S+RM
CPU: 98DX3236A1 800 MHz
RAM: 512 MB
Storage type: Flash, 16 MB
Switch chip model: 98DX3236A1
10/100/1000 Ethernet ports: 24
SFP+ cages: 2
Operating system: SwOS /RouterOS (Dual boot)
Supported input voltage: 9 - 30 V (jack or passive PoE)
Dimensions: 440 x 144 x 44 mm
Operating temperature: -40°C .. +60°C tested
Max power consumption: 24 W