| Produktový kód: | CRS326-24G-2S+RM |
Non-blocking Layer 2 přepínací kapacita:
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Přepínač vrstev | L2 |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotů modulu SFP+ | 2 |
| Konzolový port | RJ-45 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1Q |
| Podpora 10G | |
| Zrcadlení portů | |
| Broadcast storm control | |
| Protokol větvícího se stromu (STP) | |
| Podpora VLAN | |
| Počet VLANs | 4000 |
| Bezpečnost | |
| Access Control List (ACL) | |
| Šifrování/zabezpečení | SNMP |
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Šedá |
| Výkon | |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 800 MHz |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Paměť flash | 16 MB |
| Kompatibilní operační systémy | RouterOS, SwitchOS |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj v ceně | |
| Maximální spotřeba energie | 24 W |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 440 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| Výška | 44 mm |