| Produktový kód: | CRS326-24G-2S+IN |
Popis produktu
Switch disponuje 24 GLAN porty (10/100/1000) s podporou pasivního PoE na prvním portu, dvojicí SFP/SFP+ portů podporující jak 1.25Gbps tak 10G moduly, RJ45 sériový port a napájecím konektorem na zadní straně s variabilním napájením 10 až 30V DC.
Obsah balení
Zařízení
Napájecí adaptér 24V/1.2A
Technické parametry/Fyzické charakteristiky
Provedení: Desktop
Počet "U" pozic: 1
Ventilátory: Bez ventilátoru
Šasi: Kovové
Tlačítka: Reset
Provozní teplota [°C]: -40 až 60
Hloubka [mm]: 144
Šířka [mm]: 285
Výška [mm]: 44
Hardware
RAM [MB]: 512
CPU: 98DX3236A1
Frekvence CPU [MHz]: 800
Počet CPU jader: 1
Velikost interního uložiště [MB]: 16
Konektory a rozhraní
Sériový port: RJ45
Rychlosti LAN: (24) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN: Ano
Optické rozhraní: (2) 1G/10Gbps
Napájení
Napájení přes PoE: 10 .. 30V DC
Typ napájení: DC konektor, PoE
Typy PoE: PoE-In (pouze)
Max. spotřeba energie [W]: 21
Napájení přes konektor/svorkovnici: 10 .. 30V DC
Software
Web management: Ano
Funkce: VLAN, QoS, L3
Operační systém: SwOS, RouterOS - L5
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Řízený |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 24 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet slotů SFP modulu | 2 |
| Počítačová síť | |
| Podpora 10G | |
| Zrcadlení portů | |
| Trasa IP | |
| Mezní poměr | |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s |
| Podpora VLAN | |
| Bezpečnost | |
| Filtrování MAC adres | |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | |
| Barva | Bílá |
| Certifikace | CE/RED, EAC, ROHS |
| Výkon | |
| Zabudovaný procesor | |
| Typ paměti | DDR3-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Paměť flash | 16 MB |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj v ceně | |
| Počet napájecích článků | 2 |
| Stejnosměrné vstupní napětí | 10 - 30 V |
| Vstupní proud | 1.2 A |
| Maximální spotřeba energie | 21 W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Podporovaný typ PoE (Power over Ethernet) | Passive PoE |
| Napájení po Ethernetu (PoE) | 30 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -40 - 60 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 285 mm |
| Hloubka | 144 mm |
| Výška | 44 mm |