- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Prostě Win 10, kdo ho chce bude ho mít, kdo ho nechce mít ho nebude. Ale do budoucna nebude zbytí.
Pro: Win 10
Proti: Win 10
Česká republika
| Značka: | Microsoft |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 1 rok |
| Produktový kód: | FQC-08926 |
Systém Windows 10 Pro v české lokalizaci ; Instalace dodávaná na DVD ; Licence určená pro jeden počítač
3 684 Kč
včetně DPH 21%129 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Systém Windows 10 nabízí známé prostředí a jednoduchost použití. Ve spoustě věcí, včetně nabídky Start, se podobá Windows 7. Rychle se spouští i probouzí ze spánku, má víc integrovaných funkcí zabezpečení, které vás budou chránit, a je navržený tak, aby fungoval se softwarem a hardwarem, který už máte.
Ve Windows 10 jsou předinstalované skvělé aplikace, mezi které například patří Mapy, Fotky, Pošta a kalendář, Hudba, Filmy a TV pořady. Tyto aplikace používají OneDrive k zálohování vašich informací a jejich bezproblémové synchronizaci se zařízeními s Windows 10. Všechno, co potřebujete, máte vždycky po ruce.
| Licence | |
|---|---|
| Typ softwaru | Delivery Service Partner (DSP) |
| Typ licence | Plně zabalený produkt (FPP) |
| Počet licencí | 1 licencí |
| Systémové požadavky | |
| Minimální místo na pevném disku | 20 GB |
| Minimální RAM | 2 GB |
| Minimální rychlost procesoru | 1 GHz |
| Minimální požadované DirectX | 9.0 |
| Minimální požadované rozlišení displeje | 800 x 600 px |
| Podporované platformy | |
|---|---|
| 64bitový | |
| Vlastnosti | |
| Jazyková verze | Čeština |
| Typ média | DVD |
Prostě Win 10, kdo ho chce bude ho mít, kdo ho nechce mít ho nebude. Ale do budoucna nebude zbytí.
Pro: Win 10
Proti: Win 10
dobré
kdyby to nebyl trend, tak bych to asi nedělal, ale stejně člověka donutí si to jednou koupit
Pro: no je to nové a lépe se mi to ovládá, než W8.1
jsem spokojený a pro zkušenější uživatele je win 10 pro svělý systém se spostou možností a experimantování
Pro: nový systém s minimem otravných aktualizací - viz win 7.
všechny programy a hry jedou bez problému i starší pod win xp
rychlá instalace a přeinstalace
nízká náročnost na hardware počítače
directx 12
rychlejší než win 7
Kvalita
Pro: Stabilní
Rychlý
Moderní
Proti: Nic
Prohlížíte si: Microsoft Windows 10 Pro CZ 64-bit (OEM)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.