- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Microsoft |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SVS-00004 |
Moderní dokovací stanice • která je určena primárně pro operační systém Windows 10 a vybraná zařízení z rodiny Microsoft Surface (viz níže) • Nabízí podporu pro 2 x 4K rozlišení • nabíjení telefonů přes USB-C rozhraní výkonem až 15 W • Budoucí update umožní IT profesionálům četné administrátorské zásahy • Rozhraní: 2 x USB 3.2 Gen 2 (zadní • 7.5 W) • 2 přední USB 3.2 Gen 2 (15W) • 2 zadní USB 3.2 Gen 2 (DP1.4a) (7.5W) • 3.5 mm audio in/out • gigabitový ethernet • zámek Kensington. •
5 211 Kč
včetně DPH 21%182 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Surface Dock 2 představuje zcela novou generaci dokovacích stanici z edice Surface. Umožňuje uživatelům připojit externí monitory a více periferií a získat tak výkon a zážitek na úrovni stolního počítače přímo ze zařízení Surface.

Surface Dock 2 je navržený pro maximální efektivitu při práci v kanceláři. Obsahuje sedm portů, včetně dvou USB-C rozhraní směřujících dopředu s výkonem 15 wattů pro rychlé nabíjení telefonů a dalšího příslušenství.


Nová "dokina" zároveň zjednodušuje správu IT a umožňuje správcům systémů automatizovat aktualizace firmwaru pomocí služby Windows Update nebo centralizovat aktualizace pomocí interních nástrojů distribuce softwaru. Microsoft prostřednictvím aktualizace systému Windows v dohledném termínu vydá rozšířenou sadu nástrojů pro správu.
Kompatibilní s OS Windows 10 verze 1809. Podpora pro hostitelská zařízení Windows 7, Windows 8 nebo jiná zařízení není dostupná. Surface Dock 2 pracuje s následujícími Surface zařízeními:
| Výkon | |
|---|---|
| Základní typ zařízení | Tablet |
| Kompatibilita značky | Microsoft |
| Kompatibilita | Surface Pro (5th Gen) Surface Pro (5th Gen) with LTE Advanced Surface Laptop (1st Gen) Surface Pro 6 Surface Book 2 Surface Laptop 2 Surface Go Surface Go with LTE Advanced Surface Pro 7 Surface Laptop 3 Surface Book 3 Surface Go 2 Surface Go 2 with LTE A |
| Barva | Černá |
| Slot pro zámek | |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Možnosti připojení | |
| Typ dokovacího konektoru | Microsoft Surface Connector |
| Bluetooth | |
| USB hub | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB typu C | 4 |
| Audio výstup | 3,5 mm |
| Audio vstup | 3,5 mm |
| HDMI | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Maximální spotřeba energie | 79 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 130 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Výška | 30 mm |
| Délka kabelu | 0,8 m |
| Údaje o balení | |
| Množství | 1 |
| Obsah balení | |
| Adaptér v ceně | |