- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
vse ok
Pro:
velmi dobře zobrazuje prostov a s připojením není práce
Česká republika
| Značka: | Microsoft |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | H5D-00014 |
Širokoúhlá HD webkamera 1 • Počet megapixelů: 1 MP • Maximální rozlišení videa: 1280 x 720 px • Maximální snímkovací frekvence záznamu: 30 fps • Rozhraní: USB 2.0 • Barva: Černá
1 369 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Počet megapixelů | 1 MP |
| Maximální rozlišení videa | 1280 x 720 px |
| Full HD | |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Funkce fotografování | |
| Maximální rozlišení fotografie | 1280 x 720 px |
| Maximální interpolované rozlišení snímku | 5 MP |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Nastavení ohniska | Auto |
| Rozlišení fotografií | 2880x1620 |
| Normální rozsah zaostření | 0.15 - ∞ |
| Diagonální zorné pole | 73° |
| Vzhled | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Způsob uchycení | Klip/stojánek |
| Typ snímače | CMOS |
| Zabudovaný blesk | |
| Napájení z USB | |
| Délka kabelu | 1,829 m |
| Certifikace | ACMA, ICES-003, EIP, EPUP, WEEE, CE, VCCI, KCC, GOST, CITC, UkrSEPRO, FCC, UL, cUL, CB |
| Provozní podmínky | |
|---|---|
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 80% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 65% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 40 mm |
| Hloubka | 46 mm |
| Výška | 55,9 mm |
| Hmotnost | 95,3 g |
| Obsah balení | |
| Přibalený software | Microsoft LifeCam |
| Další charakteristiky | |
| Minimální procesor | Intel Dual-Core 1.6GHz |
| Minimální místo na pevném disku | 1536 MB |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| USB rozhraní | |
| Minimální RAM | 1024 MB |
| Kompatibilní operační systémy | Microsoft Windows 8.1, Windows 8, Windows RT 8.1, Windows RT 8, Windows 7, Macintosh OS X v10.7-10.9, Android 3.2 and 4.2 |
| Napájecí zdroj | DC |
| Pozorovací úhel | 73° |
| Požadována mechanika CD-ROM | |
| Hloubka | 4,6 cm (1.81") |
| Výška | 5,59 cm (2.2") |
| Šířka | 4,01 cm (1.58") |
vse ok
Pro:
velmi dobře zobrazuje prostov a s připojením není práce
Za tu cenu ok, příště bych kupoval vyšší řadu
Pro:
Výrobce konkrétně uvádí podporu Skype. Právě pro uvedenou podporu jsem vybrala tuto kameru, navíc pracuje v režimu cinema s HD kvalitou. Po zkušenostech s kamerami Genius a Logitech (jedna bez audia, druhá bez videa) jsem zvolila možnost Microsoft. Spokojenost na mé straně.
Pro:
Doporučuju, pokud chcete mít pocit, že nekupujete rovnou to nejlevnější.
Pro:
Jednoduchá instalace i obsluha výborný obraz
Pro:
Bezproblémové. Bezvadný obraz.
byl mi doporučen
Pro:
Výborný mikrofon i kamera, koupila jsem podruhé, doporučují známým, všichni jsou spokojeni.
Pro:
cena, jednoduchost používání
kompatibilita pro online streaming
nevím
Pro:
Prohlížíte si: Microsoft LifeCam Cinema
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.