Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Microsoft |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 6CH-00002 |
Webkamera 1280 x 720 px • Maximální snímkovací frekvence záznamu: 30 fps • Zobrazovací formát: 720p • Rozhraní: USB 2.0 • Barva: Černá • Způsob uchycení: Klip/stojánek • Šířka: 24 mm • Hloubka: 45,9 mm • Výška: 55,8 mm • Minimální procesor: Intel Dual Core 1.6 GHz • Minimální místo na pevném disku: 1500 MB • Minimální RAM: 1024 MB
1 626 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Maximální rozlišení videa | 1280 x 720 px |
| Full HD | |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Zobrazovací formát | 720p |
| Funkce fotografování | |
| Maximální rozlišení fotografie | 2880 x 1620 px |
| Maximální interpolované rozlišení snímku | 5 MP |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| Diagonální zorné pole | 73° |
| Vzhled | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Barva | Černá |
| Způsob uchycení | Klip/stojánek |
| Typ snímače | CMOS |
| Napájení z USB | |
| Délka kabelu | 1,829 m |
| Software | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 65% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 80% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 24 mm |
| Hloubka | 45,9 mm |
| Výška | 55,8 mm |
| Hmotnost | 95,3 g |
| Další charakteristiky | |
| Minimální procesor | Intel Dual Core 1.6 GHz |
| Minimální místo na pevném disku | 1500 MB |
| Minimální RAM | 1024 MB |
| Frekvenční rozsah | 200 - 8000 Hz |