- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
It is advertised as being compatible with Android systems. For my Android tablet this is not true....maybe 40 compatible. But I can use it for other systems at home.
Česká republika
| Značka: | Microsoft |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | H3S-00002 |
Optická bezdrátová myš; Životnost baterie až 9 měsíců; BlueTrack technologie
869 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Microsoft Sculpt Comforort Mouse je elegantní bezdrátová myš vytvořená speciálně pro zařízení s Windows 8. To potvrzuje tlačítko Windows na levém boku, které usnadní dostupnost hlavní nabídky tohoto operačního systému. Čtyřsměrné kolečko zase výrazně usnadní práci v dokumentech a programech, které se na jednu obrazovku nevejdou. Extra dlouhá výdrž na baterii, bezdrátové spojení pomocí Bluetooth a kompaktní rozměry jsou hlavními předpoklady pro využití na cestách.
Optický senzor využívající technologii BlueTrack má rozlišení 4000 dpi a zajišťuje vysokou přesnost a plynulý pohyb prakticky na jakémkoliv povrchu. Sculpt Comfort Mouse disponuje perforovanou plochou pro palec, která pravákům zpříjemní její delší užívání. Zařízení je možné použít i pro počítače Mac a teblety osazené systémem Android. Napájení je řešeno dvojicí AA baterií.
| Myš | |
|---|---|
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | Bluetooth |
| Technologie detekce pohybu | BlueTrack |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 6 |
| Rolovací kolečko | |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Doporučené použití | Notebook |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Verze Bluetooth | 3.0+HS |
| Bluetooth | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Modrá |
| Povrchové zbarvení | Monotónní |
| Materiál | Plast |
| Ergonomie | |
| Práce na jakémkoli povrchu | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA |
| Typ baterie | Alkalický |
| Systémové požadavky | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7 Home Basic,Windows 7 Home Basic x64,Windows 7 Home Premium,Windows 7 Home Premium x64,Windows 7 Professional,Windows 7 Professional x64,Windows 7 Starter,Windows 7 Starter x64,Windows 7 Ultimate,Windows 7 Ultimate x64,Windows 8,Windows 8 Enterpr |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.6 Snow Leopard,Mac OS X 10.7 Lion,Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Minimální místo na pevném disku | 150 MB |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 80% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 65% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 68,5 mm |
| Hloubka | 111 mm |
| Výška | 36,5 mm |
| Hmotnost | 136 g |
| Údaje o balení | |
| Baterie | |
| Návod k obsluze | |
| Další charakteristiky | |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| Bezdrátové připojení | |
It is advertised as being compatible with Android systems. For my Android tablet this is not true....maybe 40 compatible. But I can use it for other systems at home.
bluetrack technologia a bluetooth bez usb donglu
Pro: bluetooth bez dongla, bluetrack technologia, dlha vydrz baterii, sikovna do ruky, bocne windows touch tlacitko
S myší se velmi dobře pracuje ve Win. 8
Pro: Zpracování a práce s myší.
Produkt jsem si vybral, protože jsem chtěl BT myš k Macu, nechtělo se mi ale investovat do magic mouse, která mi navíc nesedí dobře v ruce. Za třetinovou cenu ucházející.
Pro: Pohodlná
Tlačítka mají super stisk
Pužitelná pro MAC OS X, lze si upravit ovladač aby fungovaly gesta na windows buttonu
.
Pro: Dobrý tvar i velikost do ruky
programovací tlačítka
atial neviem
Pro: Bluetooth, dotykove tlacidlo
Občas přestane fungovat. stačí vypnou zapnout.
Pro: Microsoft mluví sám za sebe....pohodlná ale je spíš na průměrnou ruky do velký tlapy nesedí
Určitě tuto myš doporučuji, vydrží, skvěle se s ní dělá.
Pro: Tuto myš jsem koupila, protože ji má můj přítel již delší dobu a vím, že vydrží a skvěle se sní pracuje.
Dobře uchopitelná
Je těžší
Proti: žádné
super
dobrá značka
Pro: rychlost
Potřeboval jsem bezdrátovou myš k mému notebooku, která by fungovala na většině povrchů, kvůli mému častému cestování - tahle to splňuje. Myš je pohodlná do ruky a líbí se mi gesta pro posun zpět/vpřed.
Pro: Skvělý senzor, který funguje na všech površích
Dlouhá výdrž baterie
Lze spárovat i s velmi starým Bluetooth 2
Prohlížíte si: Microsoft L2 Sculpt Comfort bezdrátová myš
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.