| Produktový kód: | 32MQF7000Z |
Moderní, stylová a dostupná Google TV
Metz 32MQF7000Z je stylová televize postavená na platformě Google TV, která nabízí 81centimetrovou úhlopříčku a vynikající podání barev a detailů. Kromě toho se můžete těšit na skvělé ozvučení vycházející z 20W reproduktorů. Technologie ochrany zraku EyeCare 5.0 redukuje škodlivé modré záření a blikání obrazu, proto si můžete užít delší dobu sledování. Do interiéru televize Metz 32MQF7000Z spolehlivě zapadne, a to převážně díky stylovému bezrámečkovému designu.
Klíčové vlastnosti Google TV Metz 32MQF7000Z
Moderní QLED+ panel s 81cm úhlopříčkou a HD Ready rozlišením
Podpora standardu vysokého rozlišení HDR10
Technologie ochrany zraku EyeCare 5.0 redukuje škodlivé modré záření a blikání obrazu
Platforma Google TV poskytuje množství obsahu a aplikací
Stylový bezrámečkový design 20W reproduktory
Bezdrátové spárování zařízení s technologií Bluetooth 5.1
Bohatá konektivita
VESA (200 × 100 mm) standard pro uchycení na stěnu
Televize Metz má zdokonalený QLED+ panel
Vynikající kvalita obrazu a barevného podání
HDR pro ještě lepší zážitek ze sledování
Televize – Google TV, QLED, 81cm, HD Ready, 50/60 Hz, HDR10, 2× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, LAN, Bluetooth, Chromecast, HbbTV 2.0.3, herní režim, hlasové ovládaní, VESA 200×100, repro 20 W, Dolby Audio, Dolby Digital Plus, Dolby Digital, vestavěný soundbar, energetická třída E
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |