Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Mesko Home |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | MS 3045 |
Opékač topinek 3 v 1 s grilem na vafle • Použití 3 vyměnitelných desek šetří místo a umožňuje připravovat různé druhy občerstvení • Desky mají nepřilnavý povrch. •
753 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Příkon | |
|---|---|
| Příkon | 1000 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 1,72 kg |
| Údaje o balení | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Obsah balení | |
| Včetně grilovací plotýnky | |
| Včetně plotýnky na vafle | |
| Technické detaily | |
| Barva | Černá |
| Počet sendvičů | 2 |
| Uzamykatelné víko | |
| Grilování | |
| Příprava vaflí | |
| Kontrolka | |
| Nepřilnavý povrch | |
| Jednoduché čištění | |
| Vyjímatelné desky | |
| LED indikátory | |
| Vertikální skladovací prostor | |
| Nepřilnavé talíře | |