- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: prostě Marshall :-)
Česká republika
| Značka: | Marshall |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | M ACTON MULTI ROOM CREAM |
kompaktní stereo reproduktor; výkon: 30W woofer a 2 x 10W tweeter; obsahuje bass-reflex / multi-room technologii
6 809 Kč
včetně DPH 21%238 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Reproduktory | |
|---|---|
| Umístění reproduktorů | Stolní/regálový |
| Počet mechanik | 3 |
| Výškový reproduktor | |
| Hlavní reproduktor | |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 30 W |
| Frekvenční rozsah | 52 - 20000 Hz |
| Odstup signálu od šumu | 103 dB |
| Výkon | |
| Barva | Krém |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Podpora Multi-Room Streaming (MRS) | |
| Ovládání hlasitosti | Otočné |
| Bass reflex | |
| Úprava basů | |
| Úprava výšek | |
| LED indikátory | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Zesilovač | |
| Zesilovač | Vestavěný |
| Třída zesilovače | D |
| Výstupní výkon zesilovače | 30 W |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| AirPlay | |
| Konektor 3,5 mm | |
| Vstup AUX | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 265 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Další charakteristiky | |
| Stručný návod | |
Pro: prostě Marshall :-)
Prohlížíte si: Marshall Acton Multi-room, krémová
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.