- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Znějí skvele
Česká republika
| Značka: | The House Of Marley |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EM-JH133-CP |
Bezdrátová sluchátka • přes hlavu, s mikrofonem • vyjímatelný kabel • 10 h baterie
1 400 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Sluchátka Positive Vibration 2 Bluetooth 4.1
mají příjemný design, plný života. Pomůžou vám světu ukázat, jaký životní styl žijete. Nejen, že jsou vyrobena z recyklovaných materiálů, ale jejich zvuk vám nabídne každý odstín a intonace skladby.
• Design sluchátek přes hlavu, extra-jemné čalounění poskytuje vynikající komfort.
• 50 mm dynamické měniče poskytují zvuk se skvělými basy.
• Ultra-jemné náušníky jsou komfortní a poskytují izolaci od vnějších ruchů. Lehký, čalouněný hlavový most.
• Vyrobeno z ekologických materiálů: recyklovaného hliníku, dřeva a tkaniny.
• Kabel s textilním povrchem pomáhá redukovat zauzlení při používání. Je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný.

SPECIFIKACE
• Impedance: 32±15% Ohm
• Citlivost: 105±3 dB
• Jmenovitý vstupní výkon: 20mW
• Maximální vstupní výkon: 40mW
• Frekvenční rozsah: 20Hz ~ 20KHz
• Citlivost mikrofonu: -38±3 dB
• Zkreslení: ?3%
• Rozdíl vlevo / vpravo: ?3dB při 1KHz 50mm měniče
• Bluetooth 4.1 (A2DP, AVRCP)
• 10 hodinová baterie
Obsah balení:
• Sluchátka Positive Vibration 2 Bluetooth 4.1
• Vyjímatelný pletený kabel s mikrofonem
• Návod k obsluze
| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Volání a hudba |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Měděná, Bílá |
| Ovládací klávesy | Více tlačítek, Track <, Stopa>, Volume +, Volume - |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Typ řídicí jednotky | Ovládací jednotka na kabelu |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Sklopný | |
| Barva kabelu | Bílá |
| Odnímatelný kabel | |
| LED indikátory | |
| Plug and Play | |
| Certifikace | FSC |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| USB konektivita | |
| USB konektor | Micro-USB |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Dosah bezdrátového spojení | 15 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Intrauralní typ sluchátek | Sluchátka |
| Akustický systém | Zavřené |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Typ ovladače | Dynamický |
| Redukce šumu | |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Typ mikrofonu | Vestavěné |
| Potlačení šumu | |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Baterie | |
| Bateriový provoz | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 12 h |
| Doba nabíjení baterie | 3,5 h |
| Zdroj nabíjení | USB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 176 g |
| Údaje o balení | |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Typ nabíjecího pouzdra | Kabel |
| Stručný návod | |
| Přijímač | |
| Záruční list | |
| Bezpečnostní list | |
| Pouzdro na přenášení | |
| Dodávané kabely | Audio (3,5 mm), Micro-USB |
| Množství | 1 |
| Dodavatelské údaje | |
| Doporučené pohlaví | Chlapec/děvče |
| Materiál | Kůže, Nerezová ocel, Dřevo |
Pro: Znějí skvele
Prohlížíte si: MARLEY Positive Vibration 2.0 Bluetooth - Copper
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.