- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Manli |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | N61730700M24794 |
Grafická karta • 8GB GDDR6 • 1500/1725MHZ • 3 x DisplayPort, HDMI •
8 228 Kč
včetně DPH 21%288 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Modelové jméno:
M-NRTX3070/6RGHPPP-M2479
Chipová sada:
GeForce RTX™ 3070
Základní boost:
1500/1725MHZ
NVIDIA CUDA® Jádra:
5888
Paměťová konfigurace:
8GB GDDR6
Rychlost paměti:
14Gbps
Memory Interface:
256-bit
Paměťová šířka pásma:
448GB/s
Šířka:
3-Slot
Chlazení:
S dvojitým chlazením
Display výstup:
3 x DisplayPort, HDMI
Rozměry
252 x 126 x 57mm
Graphics Card Power
220W
Maximální GPU teplota:
93℃
Balení rozměry:
380 x 190 x 90mm
| Procesor | |
|---|---|
| Rodina grafického procesoru | NVIDIA |
| Typ | GeForce RTX 3070 |
| Maximální rozlišení | 7680 x 4320 px |
| CUDA | |
| CUDA jádra | 5888 |
| Takt procesoru | 1500 MHz |
| Rychlost přetaktování procesoru | 1725 MHz |
| Maximální počet displejů na videokartu | 4 |
| Paměť | |
| Paměť grafické karty | 8 GB |
| Typ paměti grafické karty | GDDR6 |
| Paměťová sběrnice | 256 bit |
| Rychlost přenosu dat | 14 Gbit/s |
| Šířka pásma paměti (max) | 448 GB/s |
| Možnosti připojení | |
| Rozhraní | PCI Express x16 4.0 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 3 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4a |
| Výkon | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Verze DirectX | 12 Ultimate |
| Verze OpenGL | 4.6 |
| Připraveno na virtuální realitu | |
| HDCP | |
| Dvojité DVI | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ chlazení | Aktivní |
| Počet ventilátorů | 2 ventilátor/ventilátory |
| Počet slotů | 3 |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
| Minimální systémové napájení | 650 W |
| Spotřeba elektrické energie | 220 W |
| Doplňkové napájení konektorů | 2x 8-pin |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10 x64 |
| Podporované operační systémy Linux | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hloubka | 126 mm |
| Výška | 57 mm |
| Šířka | 252 mm |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 380 mm |
| Hloubka balení | 190 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Typ balení | Krabice |