Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Manhattan |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 180856 |
organizér pro nabíjení • Model: Montáž na stůl • Materiál: Plast • Barva: Bílá • Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 - 60 Hz • Maximální výkon: 120 W • Šířka: 128 mm • Hloubka: 235 mm • Výška: 83 mm • Hmotnost včetně balení: 848 g •
1 798 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Montáž na stůl |
| Počet podporovaných zařízení | 10 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Bílá |
| Princip fungování | Kontakt |
| Umístění | Tabulka |
| Přepěťová ochrana | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Certifikace | CE RoHS REACH FCC ETL UKCA |
| Příkon | |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Maximální výkon | 120 W |
| Maximální výstupní napětí | 12 V |
| Maximální výstupní proud | 3 A |
| Prvky ochrany napájení | Nadproud, Přepětí, Zkrat |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 128 mm |
| Hloubka | 235 mm |
| Výška | 83 mm |
| Hmotnost | 772 g |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 848 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |
| Množství | 1 |
| Provozní podmínky | |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 0 - 40 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | -20 - 80 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90% |