- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Manhattan |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 102254 |
organizér pro nabíjení Černá • Barva: Černá • Certifikace: CE FCC RoHS WEEE ETL • Vstupní napětí: 100 - 240 V • Vstupní proud: 1 A • Šířka: 155 mm • Hloubka: 125 mm • Výška: 76,2 mm • Dodávané kabely: AC • Počet kusů v balení: 1 kusů •
1 131 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Barva: Černá
Příkon
Vstupní proud: 1 A
Vstupní napětí: 100 - 240 V
Hmotnost a rozměry
Výška: 76,2 mm
Šířka: 155 mm
Hloubka: 125 mm
Hmotnost: 420 g
Technické detaily
Osvědčení o udržitelnosti: RoHS
Obsah balení
Dodávané kabely: AC
Logistická data
Počet kusů v balení: 1 kusů
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Certifikace | CE FCC RoHS WEEE ETL |
| Příkon | |
| Vstupní napětí | 100 - 240 V |
| Vstupní proud | 1 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 155 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Výška | 76,2 mm |
| Hmotnost | 420 g |
| Obsah balení | |
|---|---|
| Dodávané kabely | AC |
| Technické detaily | |
| Osvědčení o udržitelnosti | RoHS |