Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | UR100DWAE |
křovinořez / strunová sekačka • Maximální průměr řezu: 26 cm • Typ hlavy: Nylonová struna • Napájecí zdroj: Baterie • Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • Napětí baterie: 10,8 V • Hmotnost: 2,1 kg • Délka: 1195 mm • 1x aku • 1x nabíječka
4 233 Kč
včetně DPH 21%148 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Strunový vyžínač |
| Maximální průměr řezu | 26 cm |
| Teleskopický | |
| Typ hlavy | Nylonová struna |
| Materiál ostří | Nylon |
| Délka držadla | Rukojeť ve tvaru D |
| Bezkabelový | |
| Rychlost otáčení | 10000 ot/min |
| Přídavná rukojeť | |
| Barva | Černá, Modrá, Metalická |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 10,8 V |
| Kapacita baterie | 4 Ah |
| Vyjímatelná baterie | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka | 1195 mm |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Obsah balení | |
| Nabíječka baterie | |
| Včetně baterie | |