- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Zatím spokojen.
Česká republika
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | M4500K |
Přímočaré pila • Frekvence volnoběhu (max.): 2800 spm • Napájecí zdroj: AC • Příkon: 1010 W • Šířka: 98 mm • Hloubka: 457 mm • Výška: 170 mm •
3 060 Kč
včetně DPH 21%107 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Nastavitelná rychlost | |
| Snadné uchopení | |
| Barva | Černá, Červená |
| Výkon | |
| Frekvence volnoběhu (max.) | 2800 spm |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1010 W |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 98 mm |
| Hloubka | 457 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hmotnost | 3,1 kg |
| Obsah balení | |
| Pouzdro na přenášení | |
Pro: Zatím spokojen.
Pro: vše funguje jak má
intuitivní obsluha
Prohlížíte si: Makita M4500K
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.