Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | KP0810 |
elektrický hoblík Černá • Modrá 16000 ot/min 850 W • Barva: Černá • Modrá • Volnoběžné otáčky: 16000 ot/min • Plánovaná šířka (max): 8,2 cm • Napájecí zdroj: AC • Příkon: 850 W • Šířka: 290 mm • Hloubka: 168 mm • Výška: 176 mm • Maximální tloušťka čipu: 4 mm •
6 258 Kč
včetně DPH 21%219 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Modrá |
| Snadné uchopení | |
| Výkon | |
| Volnoběžné otáčky | 16000 ot/min |
| Plánovaná šířka (max) | 8,2 cm |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 850 W |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 290 mm |
| Hloubka | 168 mm |
| Výška | 176 mm |
| Hmotnost | 3,2 kg |
| Další charakteristiky | |
| Maximální tloušťka čipu | 4 mm |