Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DUR368LPT2 |
Křovinořez/strunová sekačka • Model: Strunový vyžínač • Maximální průměr řezu: 35 cm • Typ hlavy: Nylonová struna • Napájecí zdroj: Baterie • Napětí baterie: 18 V • Kapacita baterie: 5 Ah • Hmotnost: 3,3 kg • Délka: 175,8 cm
12 608 Kč
včetně DPH 21%441 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Strunový vyžínač |
| Maximální průměr řezu | 35 cm |
| Typ hlavy | Nylonová struna |
| Délka držadla | Rukojeť ve tvaru D |
| Rychlost otáčení | 6500 ot/min |
| Barva | Černá, Modrá |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Kapacita baterie | 5 Ah |
| Doba provozu | 38 min |
| Vyjímatelná baterie | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Délka | 175,8 cm |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Obsah balení | |
| Nabíječka baterie | |
| Včetně baterie | |