Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | DUR368APT2 |
křovinořez / strunová sekačka • Model: Křovinořez a strunový vyžínač 2 v 1 • Maximální průměr řezu: 35 cm • Typ hlavy: Čepel a nylonová struna • Napájecí zdroj: Baterie • Typ baterie: Lithium-ion (Li-ion) • Napětí baterie: 18 V • Hmotnost: 4,1 kg • Délka: 1823 mm •
13 211 Kč
včetně DPH 21%462 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Křovinořez a strunový vyžínač 2 v 1 |
| Maximální průměr řezu | 35 cm |
| Typ hlavy | Čepel a nylonová struna |
| Délka držadla | Rukojeť ve tvaru U |
| Bezkabelový | |
| Rychlost otáčení | 6500 ot/min |
| Barva | Zelená |
| Příkon | |
|---|---|
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napětí baterie | 18 V |
| Hmotnost a rozměry | |
| Délka | 1823 mm |
| Hmotnost | 4,1 kg |