- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Bolestí všech úhlových brusek, které jsem kdy měl, byla nízká životnost ložisek a ozubeného soukolí. Zda si s tímto Makita poradí, ukáže až čas.
Pro: Velmi silná flexa, nezná překážku.
Česká republika
| Značka: | Makita |
| Dostupnost: | skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 0020742 |
bruska ; příkon 1400W ; průměr kotouče 125 mm
2 917 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Makita 9565CR bruska úhlová 125mm 1400W
Popis produktu:
elektronika zaručující konstatní otáčky při zatížení, pozvolný rozběh a ochranu stroje před přetížením
speciální protiprachová úprava stroje (speciální povrchová úprava rotoru i statoru, protiprachová ložiska a těsnění
SJS systém
antirestart funkce chránící uživatele před nechtěným spuštěním stroje, aktivace této funkce je signalizována blikáním LED diody umístěné v rukojeti stroje
Technické parametry:
Příkon : 1400 W
Průměr kotouče : 125 mm
Počet otáček : 11000 min-1
Hmotnost : 2,2 kg
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá, Azurová, Stříbrná |
| Výkon | |
| Průměr brusného kotouče | 12,5 cm |
| Volnoběžná rychlost (max) | 12000 ot/min |
| Vlákno pro vřeteno | M14 |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Příkon | 1400 W |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 139 mm |
| Výška | 103 mm |
| Hmotnost | 2,2 kg |
| Délka | 29,9 cm |
Bolestí všech úhlových brusek, které jsem kdy měl, byla nízká životnost ložisek a ozubeného soukolí. Zda si s tímto Makita poradí, ukáže až čas.
Pro: Velmi silná flexa, nezná překážku.
Brusky makita již znám a vyhovují mě.
Pro: Mám jiný typ a znám kvalitu těchto brusek.
Prohlížíte si: Makita 9565CR Bruska úhlová
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.