Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Magnat |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4018843802398 |
Reproduktory • 2- pásmové regálové • výkon 200 W • Bassreflex • citlivost 93 dB • impedance 4 - 8 Ohm • repro: 6,5 palců středobasový/1 palců výškový • frekvenční rozsah 34 Hz - 40 kHz •
4 499 Kč
včetně DPH 21%157 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Subwoofer | |
|---|---|
| RMS výkon subwooferu | 100 W |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 42 - 36000 Hz |
| Špičkový výkon subwooferu | 200 W |
| Citlivost subwooferu | 91 dB |
| Impedance | 8 ohm |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá, Dřevo |
| Úchyty | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Výškový reproduktor | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka subwooferu | 21,5 cm |
| Hloubka subwooferu | 27,3 cm |
| Výška subwooferu | 35,4 cm |
| Hmotnost subwooferu | 6,2 kg |