Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Magnat |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4018843801094 |
Reproduktory • 2- pásmové regálové reproduktory • výkon 120 W • Bassreflex • citlivost 89 dB • impedance 4 - 8 Ohm • repro: 110 mm středobasový/13 mm výškový • frekvenční rozsah 42 Hz - 36 kHz •
2 390 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Subwoofer | |
|---|---|
| RMS výkon subwooferu | 60 W |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 42 - 36000 Hz |
| Špičkový výkon subwooferu | 120 W |
| Citlivost subwooferu | 89 dB |
| Impedance | 8 ohm |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Úchyty | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Hmotnost a rozměry | |
|---|---|
| Šířka subwooferu | 14,9 cm |
| Hloubka subwooferu | 19 cm |
| Výška subwooferu | 25 cm |
| Hmotnost subwooferu | 2,8 kg |