Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Luvianta |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | DVDP-L918 |
Přenosný DVD přehrávač s DVB-T2 tunerem; 9" širokoúhlý TFT LCD s poměrem stran 16:9; Otočný monitor o 270°
2 419 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Přenosný DVD přehrávač |
| Formát | Stolní |
| Barva | Černá |
| Přehrávané disky | CD video,DVD-Video,VCD |
| Podporovaná média | DVD,DVD+R,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW |
| Integrovaný TV tuner | |
| Typ TV tuneru | DVB-T2 |
| Obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 22,9 cm (9") |
| Rozlišení displeje | 1280 x 720 px |
| Displej | LCD |
| Poměr stran | 16:9 |
| Otočný displej | |
| Úhel natočení | 270° |
| Video | |
| Zobrazovací formát | 720p |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| AV vstup | |
| Reproduktory | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| Formát souborů | |
| Média pro přehrávání | DIVX,MPEG2,MPEG4 |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3 |
| Podporované formáty obrázků | JPEG |
| Úložná média | |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | SD,SDHC |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC, Baterie |
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kapacita baterie | 1000 mAh |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |