Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Ultimate Ears |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 984-000852 |
Bluetooth reproduktor ; vodě (IPX7) a nárazu odolný; integrovaná Li-Ion baterie s výdrží až 10h
4 637 Kč
včetně DPH 21%162 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Typ soustavy
Typ soustavy Přenosné
Aktivní / PasivníAktivní (samostatné)
Vlastnosti a funkce Voděodolný
Frekvence 80 Hz - 20000 Hz
Technologie Bluetooth
Rozměry reproduktoruŠířka reproduktoru 95 mm
Výška reproduktoru 102 mm
Hmotnost 425 g
BaterieDoba přehrávání 10 h
| Reproduktory | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| Počet reproduktorů | 1 |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Bluetooth | |
| USB konektivita | |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Přenosný mono reproduktor |
| Design výrobků | Válec |
| Barva | Modrá |
| Ovládání hlasitosti | Digitální |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP67 |
| Výkon | |
|---|---|
| Doporučené použití | Univerzální |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Výdrž baterie (max.) | 10 h |
| Doba nabíjení baterie | 2,8 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 140 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hmotnost | 425 g |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |