- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Za tu cenu jsem spokojen a mohu doporučit.
Pro: Zvuk velmi slušný
Jednoduché zapojení
Dobrá cena
Česká republika
| Značka: | Logitech |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 980-000942 |
Výkonná reprosoustava v provedení 2.1; věrné podání zvuku a hluboké basy; kabelové ovládání hlasitosti + ovládání na subwooferu
1 238 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
• Moderní design oživí vaši pracovní plochu
• Audio kvalita společnosti Logitech: plná, vyvážená akustika nabízí uspokojivý zvuk
• Zdířka pro sluchátka: poslouchání do sluchátek nabízí soukromí
• Správa kabelů: pohodlné uspořádání omezuje kabelovou změť
• Dvouletá záruka
• Plná podpora produktu
Užívejte si vyváženého a plného zvuku Vašeho počítače díky stereo systému reproduktorů Logitech Z213 (přímý nástupce oblíbených LS21). Vysoko-tónové reproduktory společně se subwooferem nabízejí vyváženou kvalitu zvuku, kterou každý od společnosti Logitech očekává. Moderní design se hodí k vašemu počítači a na pracovní ploše vypadá skvěle. Vyrovnávání basů v reálném čase zdokonaluje zážitek z počítačových multimédií, ať už zrovna posloucháte hudbu, sledujete film hrajete hry nebo s někým komunikujete. Snadná instalace a snadné ovládání usnadní váš poslech. Vstup pro sluchátka umožňuje poslech v soukromí. Správa kabelů eliminuje jejich změť.
| Výkon | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 7 W |
| Doporučené použití | PC |
| Barva | Černá |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Bezpečnostní spínač | |
| Zesilovač | |
| Celkové harmonické zkreslení (THD) | 10% |
| Satelitní reproduktory | |
| Počet satelitů | 2 |
| RMS výkon satelitních reproduktorů | 1,5 W |
| Frekvenční pásmo satelitního reproduktoru | 65 - 20000 Hz |
| Impedance satelitního reproduktoru | 4 ohm |
| Průměr satelitního středopásmového reproduktoru | 5,08 cm (2") |
| Rozměry satelitního reproduktoru | 142 x 79 x 76 mm |
| Subwoofer | |
|---|---|
| RMS výkon subwooferu | 4 W |
| Frekvenční pásmo subwooferu | 65 - 20000 Hz |
| Impedance subwooferu | 4 ohm |
| Průměr subwooferu (imperiální) | 10,2 cm (4") |
| Úprava basů | |
| Rozměry subwooferu (š x h x v) | 183 x 130 x 193 mm |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | AC |
| Obsah balení | |
| Záruční list | |
| Návod na použití | |
| Možnosti připojení | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost setu | 1,76 kg |
Za tu cenu jsem spokojen a mohu doporučit.
Pro: Zvuk velmi slušný
Jednoduché zapojení
Dobrá cena
Za tu cenu jsem spokojen a mohu doporučit.
Pro: Zvuk velmi slušný
Jednoduché zapojení
Dobrá cena
DÁREK! Možnost manipulace se zesílením přímo u klávesnice! Doporučuji!
DÁREK! Možnost manipulace se zesílením přímo u klávesnice! Doporučuji!
Nejsem žádnej znalec - ale myslím si že jsou dostačující. Hrají pěkně a nebzučí když jsou vyplé jako moje původní
Pro: Dobré basy :3
Nejsem žádnej znalec - ale myslím si že jsou dostačující. Hrají pěkně a nebzučí když jsou vyplé jako moje původní
Pro: Dobré basy :3
nevím
Pro: pro mne naprosto dostačující
nevím
Pro: pro mne naprosto dostačující
Prohlížíte si: Logitech reproduktory Z213, 7W RMS
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.