Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Logitech |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 910-005314 |
Myš pro praváky • Laserová • Bezdrátová RF • 1000 DPI rozlišení pohybu • 7 tlačítek
1 775 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Důležité vlastnosti:| Myš | |
|---|---|
| Účel | Kancelář |
| Rozhraní zařízení | Bezdrátové RF + Bluetooth |
| Technologie detekce pohybu | Laser |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 7 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 1000 DPI |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rolovací směry | Svislý/vodorovný |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Vzhled | |
| Formát | Pro praváky |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | |
| Ergonomie | |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Podpora gest | |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Typ nabíjecího portu | Micro-USB Typ-B |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 500 mAh |
| Systémové požadavky | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 11 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 100,3 mm |
| Hloubka | 34,4 mm |
| Výška | 61,6 mm |
| Hmotnost | 106 g |
| Šířka receiveru | 1,43 cm |
| Hloubka receiveru | 6,5 mm |
| Výška receiveru | 1,49 cm |
| Hmotnost receiveru | 1,63 g |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ přijímače | Unifying receiver |
| Sjednocující přijímač | |
| Dodávané kabely | Micro-USB |
| Návod k obsluze | |
| Šířka balení | 42 mm |
| Hloubka balení | 110 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Hmotnost včetně balení | 182,3 g |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 2 Wh |