- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Kvalita zvuku
Pohodlnost
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 981-000599 |
Špičková bezdrátová herní sluchátka s prostorovým zvukem 7.1 Dolby Surround ; se sklopným mikrofonem ; s potlačením šumu
3 705 Kč
včetně DPH 21%130 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Typ produktu | Sluchátka s mikrofonem |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Doporučené použití | Hraní |
| Typ sluchátek | Stereofonní |
| Barva | Černá |
| Podsvícení | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | |
| 2x 3,5 mm konektory | |
| USB konektivita | |
| Bluetooth | |
| RF konektivita | |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Dosah bezdrátového spojení | 15 m |
| Sluchátka | |
| Typ sluchátek | Plně obklopující uši |
| Frekvence sluchátek | 20 - 20000 Hz |
| Impedance | 39 ohm |
| Citlivost sluchátek | 107 dB |
| Ovladač jednotky | 4 cm |
| Mikrofon | |
|---|---|
| Frekvence mikrofonu | 100 - 20000 Hz |
| Potlačení šumu | |
| Typ směrového mikrofonu | Kardioidní |
| Baterie | |
| Výdrž baterie (max.) | 12 h |
| Akumulátor | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Windows 7 Hom |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 95 mm |
| Hloubka balení | 224 mm |
| Výška balení | 224 mm |
| Hmotnost včetně balení | 825 g |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | Audio (3,5 mm), USB |
| Další charakteristiky | |
| Konektor 2,5 mm | |
| Návod na použití | |
| Technologie Dolby | Dolby Surround 7.1 |
| Objem balení | 4767 cm³ |
Pro: Kvalita zvuku
Pohodlnost
Píšu spustu nevíhod, ale ty pro mě nejsou až tak závažné. Hlavní je že výborně hrají. Koupil bych je zas.
Pro: velmi dobré sluchátka, ale za tu cenu ještě aby nebyly.
díky plastu jsou relativně lehké.
chtel jsem kalitu zatim jsem spokojen sluchadla jsou velmi pohodlna doporucuji vsem
Luxusní herní sluchátka, já je využívám k pracovním účelům v kanceláři k izolaci kancelářského ruchu, k poslechu hudby a sledování filmů. Absolutní spokojenost. Nelituji vynaložené investice! Možnost nastavení všech parametrů a stylů, nastavení různých světelných efektů jak přednastavených tak uživatelských pomocí Logitech software. Možnost připojení sluchátek k různým zařízení od TV,PlayStation,Xbox atd.. Možnost spojení bezdrátově nebo pomocí kabelu.
Pro: Kvalitní zvuk
Perfektní mikrofon s dobrou filtrací okolního šumu
Příjemně sedí na hlavně, netlačí
Dostatečně izoluje okolní hluk
Cool design (výklopný nenápadný mikrofon, světelné efekty)
Multifunkční nastavení díky Logitech software
Jeden Logitech software lze využít pro více Logitech G série zařízení (myš, sluchátka, klávesnice) vše ovládáno z jednoho software a společně synchronizováno :o)
Velký dosah a stabilní konektivita bezdrátového signálu
Prostě Logitech, to je kvalita. Velmi precizní zpracování, vychytávky, perfektní zvuk . Můžu je nosit i hodiny a nepotím i když jsou vedra :) Pokrytí většího panelového bytu vůbec žádný problém. Prostě všude perfektní kvalita připojení !
Pro: Lehký
perfektní pokrytí signálem
špičkový zvuk
hezké podsvícení
kvalitní zpracování a materiály
Prohlížíte si: Logitech Gaming Headset G933 Artemis Spectrum
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.