- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | 920-009111 |
Stylová herní klávesnice nabízí LIGHTSYNC RGB podsvícení, bezdrátovou technologii LIGHTSPEED nebo Bluetooth • anti-ghost • a oblíbené snímače GL Clicky • Výdrž až 30 hodin při využití 100% jasu • Loyaut US
6 368 Kč
včetně DPH 21%223 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Mechanická klávesnice s velice tenkým designem, podsvícením a vysoce výkonnými nízkoprofilovými mechanickými spínači zaručuje pohodlné a akční hraní i v těch nejnáročnějších bitvách. Klávesy se vyznačují rychlými reakcemi na zadaný podnět, vysokým výkonem a spolehlivostí.

Klávesnice G915 disponuje profesionálním bezdrátovým připojením LIGHTSPEED, které přináší ultrarychlou frekvenci odezvy 1 ms. Připojit se lze také přes využití Bluetooth. Na jediné nabití, vydrží klávesnice fungovat až 30 hodin. Indikátor baterie vás upozorní, pokud nabití poklesne pod kritických 15 %. Klávesnice je navíc plně funkční i prostřednictvím USB, takže ji můžete nabíjet a souběžně hrát.
Kvalitní spínačeSpolehlivé klávesnicové spínače GL jsou navrženy tak, aby byly vyvážené v odezvě a přesnosti i přes svoji poloviční výšku, kterou se liší od ostatních. Jsou pečlivě testovány, proto splňují přísné požadavky na odolnost. Pomocí inteligentní technologie LIGHTSYNC RGB si můžete vybrat z přednastavených efektů nebo si můžete klávesnici přizpůsobit přesně podle sebe. Klikací spínače GL si zamilují ti, kteří propadli onomu důvěrně známému „klikání“.

Pečlivě zhotovená klávesnice z prvotřídních materiálů se vyznačuje jedinečným vzhledem, odolností, extra vysokou výkonností a špičkovými funkcemi. Je konstruovaná pro prvotřídní pohodlí i při intenzivní herní akci. Loyaut US, rozměr 475 x 150 x 22 mm.

| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Polohovací zařízení | |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Numerické klávesy | |
| Multimediální klávesy | |
| Zdvih kláves | 2,7 mm |
| Dopravní síla | 50 g |
| Vzhled | |
| Podsvícení | |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | |
| Barva | Černá |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | Baterie |
| Myš | |
| Obsahuje myš | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 7,Windows 8 |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 10, Android 4.3, Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12 |
| Ostatní podporované operační systémy | Chrom |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 475 x 150 x 22 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,02 kg |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |