- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 920-008393 |
Výkonná herní bezdrátová mechanická klávesnice • připojení pomocí USB LIGHTSPEED a Bluetooth • možnost připojení až 8 zařízení současně • 6 nastavitelných kláves • spínače Romer-G • životnost spínačů 70 mil. stisknutí • napájení pomocí 2x AA baterie (součástí) • životnost baterií až 18 měsíců • LED indikace vybití • kompatibilní s OS: Windows • Mac • Chrome OS • Android a iOS • US popisky a rozložení kláves. •
3 193 Kč
včetně DPH 21%112 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Jazyk klávesnice | US Mezinárodní |
| Polohovací zařízení | |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Numerické klávesy | |
| Životnost kláves | 70 mil. znaků |
| Klávesové zkratky | |
| Programovatelné horké klávesy | |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| USB hub | |
| Účel | PC/server |
| Čtečka otisků prstů | |
| Zdvih kláves | 3,2 mm |
| Dopravní síla | 45 g |
| Počet programovatelných (makro) kláves | 6 |
| Minimální klíčová doba odezvy | 1 ms |
| Vzhled | |
| Podsvícení | |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Klávesnice plné velikosti | |
| Podložka pod zápěstí | |
| Nastavitelná výška klávesnice | |
| Barva | Šedá |
| LED indikátory | |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ zdroje | Baterie |
| Typ baterií klávesnice | AA |
| Počet baterií (klávesnice) | 2 |
| Životnost baterie | 1,5 rok/roky |
| Myš | |
| Obsahuje myš | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Win |
| Kompatibilní s Mac OS | |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra,Mac OS X 10.8 Mountain Lion,Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 3.2,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Android 4.3,Android 4.4,Android 5.0,Android 5.1,Android 7.1 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 216 x 478 x 33,7 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,41 kg |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB |
| Baterie | |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod k obsluze | |
| Šířka balení | 224 mm |
| Hloubka balení | 38 mm |
| Výška balení | 592 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,93 kg |
| Typ balení | Krabice |