- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Jsem velmi spokojen.
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 910-005101 |
Herní myš • bezdrátová • šest programovatelných tlačítek • podpora maker • rozlišení: 200–12 000 dpi max • zrychlení: testováno při >40 G max • rychlost: testováno při >400 IPS • podpora maker • frekvence odezvy USB: 1000 Hz (1 ms)/USB v režimu LO: 125 Hz (8 ms)/Bluetooth: 88–133 Hz (7,5–11,25 ms) • Výdrž: Hlavní tlačítka: 20 milionů kliknutí s přesnými mechanickými zdvihy tlačítek • kluzná plocha: > 250 kilometrů • Rozhraní snímače: USB 2.0. •
2 040 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Myš | |
|---|---|
| Účel | Hraní |
| Rozhraní zařízení | Bezdrátové RF + Bluetooth |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Typ závitnice | Kola |
| Počet tlačítek | 6 |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Rozlišení pohybu | 12000 DPI |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | |
| Počet programovatelných tlačítek | 6 |
| Zrychlení (max) | 40 G |
| Odezva | 1 ms |
| Rychlost snímání | 1000 Hz |
| Vestavěná paměť | |
| Vzhled | |
| Formát | Pro praváky |
| Ergonomický design | |
| Barva | Černá |
| Ergonomie | |
| Životnost kluzných plošek | 250 km |
| Příkon | |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Počet baterií | 2 |
| Typ baterie | AA |
| Systémové požadavky | |
|---|---|
| Podporované operační systémy Windows | Windows 10,Windows 10 Education,Windows 10 Education x64,Windows 10 Enterprise,Windows 10 Enterprise x64,Windows 10 Home,Windows 10 Home x64,Windows 10 Pro,Windows 10 Pro x64,Windows 7,Windows 7 Enterprise,Windows 7 Enterprise x64,Windows 7 Home Basic,Win |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite,Mac OS X 10.11 El Capitan,Mac OS X 10.12 Sierra |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 3.2,Android 4.0,Android 4.1,Android 4.2,Android 4.3,Android 4.4,Android 5.0,Android 5.1,Android 7.1 |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 68 mm |
| Hloubka | 43 mm |
| Výška | 124 mm |
| Hmotnost | 88,9 g |
| Údaje o balení | |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Baterie | |
| Dodávané kabely | USB |
| Návod k obsluze | |
| Šířka balení | 47 mm |
| Hloubka balení | 192 mm |
| Výška balení | 136 mm |
| Hmotnost včetně balení | 219 g |
| Typ balení | Krabice |
Pro: Jsem velmi spokojen.
Pro: Jsem velmi spokojen.
Prohlížíte si: Logitech G603 Lightspeed, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.