- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
OK
Pro:
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 920-008310 |
Mechanická herní klávesnice • s mechanickými spínači Romer-G • výdrž 70 milionů stisknutí • aktivační dráha 1,5mm a síla 45g • celková dráha zdvihu 3mm • Připojení klávesnice přes USB konektor na 1,8m dlouhém kabelu • integrovaný USB 2.0 port • Červené barevné podsvícení • přepínání 5 úrovní jasu podsvícení • Herní režim • ovládání médií • herní kryty kláves • Rozměry 445 x 34 x 132 mm • hmotnost 1105 g •
2 180 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Hraní |
| Rozhraní zařízení | USB |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Rozvržení klávesnice | QWERTY |
| Jazyk klávesnice | Americká angličtina |
| Formát klávesnice | Standardní |
| Numerické klávesy | |
| Životnost kláves | 70 mil. znaků |
| Klávesy Windows | |
| Klávesové zkratky | |
| Technologie propojení | Kabel |
| Účel | PC/server |
| Zdvih kláves | 3 mm |
| Dopravní síla | 45 g |
| Vzhled | |
| Podsvícení | |
| Typ podsvětlení | LED |
| Barva podsvětlení | Červená |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Myš | |
| Obsahuje myš | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 445 x 34 x 132 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,1 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 39 mm |
| Hloubka balení | 462 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,34 kg |
OK
Pro:
Prohlížíte si: Logitech G413 Carbon, US
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.