Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Logitech G |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | 920-008905 |
klávesnice Hraní RF bezdrátové + Bluetooth švýcarský Tmavě šedá • Formát klávesnice: Plná velikost (100 %) • Styl klávesnice: Přímý • Technologie propojení: Bezdrátový • Rozhraní zařízení: RF bezdrátové + Bluetooth • Spínače klávesnice: Mechanický spínač • Délka kabelu: 1,8 m • Doporučené použití: Hraní • Barva: Tmavě šedá •
6 178 Kč
včetně DPH 21%216 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Klávesnice | |
|---|---|
| Doporučené použití | Hraní |
| Technologie propojení | Bezdrátový |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátové + Bluetooth |
| Spínače klávesnice | Mechanický spínač |
| Technologie přepínání kláves na klávesnici | Logitech GL Tactile |
| Jazyk klávesnice | švýcarský |
| Polohovací zařízení | |
| Formát klávesnice | Plná velikost (100 %) |
| Numerické klávesy | |
| Multimediální klávesy | |
| Zdvih kláves | 2,7 mm |
| Dopravní síla | 50 g |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Bod aktivace | 1,5 mm |
| Vzhled | |
| Podsvícení | |
| Styl klávesnice | Přímý |
| Podložka pod zápěstí | |
| Barva | Tmavě šedá |
| Vlastnosti | |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Příkon | |
| Typ zdroje | Baterie |
| Počet baterií (klávesnice) | 1 |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo) |
| Kapacita baterie | 1500 mAh |
| Kapacita baterie | 5,6 Wh |
| Počet baterií | 2 |
| Myš | |
|---|---|
| Obsahuje myš | |
| Systémové požadavky | |
| Podporované operační systémy Windows | |
| Podporované operační systémy Mac | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 4.3, Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12 |
| Ostatní podporované operační systémy | ChromeOS |
| Hmotnost a rozměry | |
| Rozměry klávesnice (š x h x v) | 150 x 475 x 22 mm |
| Hmotnost klávesnice | 1,02 kg |
| Obsah balení | |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Přijímač | |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 508 mm |
| Hloubka balení | 43,7 mm |
| Výška balení | 184 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,65 kg |