Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Linksys |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WHW0303B-EU |
Inteligentní WiFi mesh systém; přináší ultra-rychlé připojení do vašich domovů; Parametry: třípásmová WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (AC2200 - 867 + 867 + 400 Mbps) s podporou MU-MIMO a 256 QAM technologie
5 622 Kč
včetně DPH 21%197 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| 2.4 GHz | |
| 5 GHz | |
| Maximální přenosová rychlost | 867 Mbit/s |
| Maximální rychlost přenosu dat (2,4 GHz) | 400 Mbit/s |
| Maximální rychlost přenosu dat (5 GHz) | 867 Mbit/s |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10,100,1000 Mbit/s |
| Frekvenční pásmo | 2.4 - 5 GHz |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| MIMO | |
| Typ MIMO | Multi User MIMO |
| Modulace | 256-QAM |
| Bezpečnost | |
| Šifrování/zabezpečení | WPA2 |
| Funkce managementu | |
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 2 |
| WAN port | T1 (RJ-48) |
| Napájecí konektor | |
| Příkon | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Vzhled | |
| Umístění | Tabulka |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | Plast |
| Bezpečnostní spínač | |
| Tlačítko reset | |
| LED indikátory | Připojení |
| Anténa | |
|---|---|
| Typ antény | Vnitřní |
| Počet antén | 6 |
| Výkon | |
| Zabudovaný procesor | |
| Takt procesoru | 716 MHz |
| Paměť flash | 4000 MB |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 78 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Výška | 185 mm |
| Údaje o balení | |
| Počet přiložených produtků | 3 kusů |
| AC adaptér | |
| Dodávané kabely | LAN (RJ-45) |
| Stručný návod | |
| Typ balení | Krabice |