- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Linksys |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | MBE7001-KE |
Wi-Fi Mesh router • Barva: Bílá • Typ antény: Vnitřní • Typ produktu: Síťový systém • Wi-fi pásmo: Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 60 GHz) • Wi-Fi standard: Wi-Fi 7 (802.11be) • Standardy Wi-Fi: Wi-Fi 6E (802.11ax) • Wi-Fi 7 (802.11be) • Takt procesoru: 1,5 GHz • Zabezpečení firewallem: Stateful Packet Inspection (SPI) • Upgrade firmwaru skrze: Průvodce automatickou aktualizací • Výstupní napětí adaptétu: 12 V • Výstupní proud adaptéru: 2,5 A • Šířka: 95 mm • Hloubka: 95 mm • Výška: 221 mm •
8 045 Kč
včetně DPH 21%282 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Barva | Bílá |
| Typ produktu | Síťový systém |
| LED indikátory | Ano |
| Typ antény | Vnitřní |
| Tlačítko reset | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -20 - 60 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 60 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Přístup pro hosty | |
| Mobilní sítě | |
| Generace mobilní sítě | Nepodporovaný |
| Vlastnosti | |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Takt procesoru | 1,5 GHz |
| QoS | |
| Zabezpečení firewallem | Stateful Packet Inspection (SPI) |
| Rodičovský zámek | |
| Upgrade firmwaru skrze | Průvodce automatickou aktualizací |
| Vysílání bezdrátového směrovače | |
| Technologie MU-MIMO | |
| MIMO | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 5 |
| Ethernet WAN | |
| Napájecí konektor | |
| Příkon | |
| Výstupní napětí adaptétu | 12 V |
| Výstupní proud adaptéru | 2,5 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 95 mm |
| Hloubka | 95 mm |
| Výška | 221 mm |
| Obsah balení | |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| AC adaptér | |
| Stručný návod k instalaci | |
| Technické detaily | |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | |
| Osvědčení o udržitelnosti | CE, UKCA, WEEE |