Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Linksys |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MR9000-EU |
Třípásmový bezdrátový WiFi router • Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN: 3000 Mbit/s • Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac) • Wi-fi pásmo: Třípásmový (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) • Typ rozhraní ethernetu LAN: Gigabit Ethernet • Síťové standardy: IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n • Šifrování/zabezpečení: 128-bit AES,WPA2-PSK • Typ produktu: Stolní router • Barva: Černá
2 755 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| WAN připojení | |
|---|---|
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| Slot na SIM kartu | |
| Kompatibilita s 3G/4G USB modemem | |
| Typ připojení WAN | RJ-45 |
| Vlastnosti bezdrátové sítě | |
| Wi-fi pásmo | Třípásmový (2,4 GHz / 5 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN | 3000 Mbit/s |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo) | 400 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo) | 867 Mbit/s |
| Přenosová rychlost dat přes WLAN (3. pásmo) | 1733 Mbit/s |
| Počítačová síť | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Typ rozhraní ethernetu LAN | Gigabit Ethernet |
| Síťové standardy | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Mobilní sítě | |
| 3G | |
| 4G | |
| Možnosti připojení | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 4 |
| USB port | |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Slot(y) paměťových karet | |
| Napájecí konektor | |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Správa prostřednictvím webového rozhraní | |
| Tlačítko reset | |
| WPS tlačítko | |
| Bezpečnost | |
| Šifrování/zabezpečení | 128-bit AES,WPA2-PSK |
| Vzhled | |
| Typ produktu | Stolní router |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | LAN, Výkon, Status, USB, WLAN |
| Bezpečnostní spínač | |
| Anténa | |
| Typ antény | Externí |
| Počet antén | 4 |
| Vlastnosti | |
| Vnitřní paměť | 512 MB |
| Paměť flash | 256 MB |
| Možnost aktualizace firmwaru | |
| Příkon | |
| Typ zdroje | AC |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Výstupní napětí | 12 V |
| Výstupní proud | 2 A |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 213,7 mm |
| Hloubka | 161,8 mm |
| Výška | 54,8 mm |