Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Linksys |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 10 let |
| Produktový kód: | LGS108P-EU |
Gigabit Ethernet přepínač do domácnosti či kanceláře ; nemanažovatelný ; 8x port Gigabit Ethernet 10/100/1000 Mbps s konektorem RJ-45
1 958 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Funkce managementu | |
|---|---|
| Typ přepínače | Nespravované |
| QoS | |
| Možnosti připojení | |
| Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45 | 8 |
| Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45 | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Počet portů gigabitového Ethernetu | 8 |
| Počítačová síť | |
| Síťové standardy | IEEE 802.1p,IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3az,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| Podpora 10G | |
| Technologie kabeláže Ethernetu - měď | 1000BASE-T,100BASE-TX,10BASE-T |
| Podpora kontroly toku | |
| Auto-sensing | |
| Přenos dat | |
| Tabulka MAC adres | 8000 pol. |
| Kapacita přepínání | 16 Gbit/s |
| Propustnost | 1,488 Mpps |
| Vzhled | |
| Instalace do racku | |
| Barva | Černá |
| LED indikátory | Aktivita, Připojení, PoE, Rychlost |
| Montovatelné na zeď | |
| Certifikace | FCC Class A, CE |
| Výkon | |
| Plug and Play | |
| Příkon | |
|---|---|
| Počet napájecích článků | 1 |
| Vstupní proud | 1.2 A |
| Spotřeba elektrické energie | 7 W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Podpora napájení po Ethernetu (PoE) | |
| Počet portů Power over Ethernet plus (PoE+) | 4 |
| Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE) | 50 W |
| Další charakteristiky | |
| Frekvence | 16 Gbit/s |
| Vstupní napětí | 54 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 50 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | -40 - 70 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 10 - 90% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 210 mm |
| Hloubka | 104 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hmotnost | 556 g |
| Údaje o balení | |
| Stručný návod | |
| AC adaptér | |